Elavon, Merchant Services Elavon

Skip to content

North America

Europe

Jesteś już akceptantem Elavon?

Zamów rolki termiczne i materiały eksplatacyjne dla Twojego terminala. W celu zlożenia zamówienia prosimy skorzystać z naszego systemu on-line na www.elavonmaterialy.pl.

Ważne

Elavon wybrany Agentem Rozliczeniowym Roku

Więcej (PDF)

Jedno źródło obsługi płatności

Twoja firma jest unikalna, i takie też są stojące przed nią wyzwania. Na dzisiejszym konkurencyjnym rynku musisz zrównoważyć dobrą obsługę klienta z wydajnym zarządzaniem gotówką oraz kontrolą ryzyka. Z Elavon jesteś w dobrym towarzystwie. Nasze kompleksowe rozwiązania i międzynarodowa platforma wspierają ponad milion akceptantów na całym świecie. Dlatego nieważne w jakiej branży działasz – czy prowadzisz sklep, restaurację, działasz w opiece medycznej, usługach, sprzedaży wysyłkowej, czy e-handlu – mamy rozwiązania, jakich potrzebujesz, aby zoptymalizować obsługę Twoich płatności kartowych.

Więcej o Elavon

Doładowania telefonów komórkowych

Dodaj nowy rodzaj przychodów do swojej działalności i przyciągnij więcej klientów dzięki doładowaniom telefonów komórkowych, udostępnionym za pośrednictwem nowoczesnej elektronicznej platformy Elavon.

Więcej

Transakcje kartami zbliżeniowymi

Szybkie przeprowadzanie transakcji na niskie kwoty

Więcej

UWAŻAJ NA PRÓBY WYŁUDZEŃ

Maile o charakterze oszukańczym są rozsyłane do naszych Klientów

Maile wyglądają, jakby były przesłane przez Elavon, lub jedną z organizacji płatniczych i zawierają prośbę o odnowienie danych użytkownika konta (log in), bądź przeprowadzenie testowej transakcji kartowej i przesłanie danych transakcji na adres mailowy (który nie należy ani do Elavon, ani do organizacji płatniczych). Prosimy nie odpowiadać na takie wiadomości! Elavon ani żadna organizacja płatnicza nie zwracają się do Klientów z prośbą o odnowienie log-inu konta lub przeprowadzenie transakcji testowych, motywując to względami bezpieczeństwa. Prosimy o zgłoszenie każdej zaobserwowanej próby wyłudzenia takich informacji.

Dla maili które wydają się być przesłane przez:
Elavon:phishing@elavon.com
Mastercard: datasecurity@mastercard.com
Visa: phishing@visa.com